Telefon Rehberi

BİTKİSEL ÜRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
       
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Mesut AKDAMARGenel Müdür  V.
8316258 8316
Tuba BOYRAZ 
Sekreter
8316
İbrahim BEDER Büro Görevlisi
8316
       
Resul DURMAZGenel Müdür Yardımcısı V.8303258 8303
Cihan YILDIRIM Sekreter8303
İDARİ İŞLER VE KOORDİNASYON DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Ali CANYILMAZDaire Başkanı8319258 8319
Dilek DOĞANSekreter
8319
Türkan KARADENİZSekreter8300

Şakir BERKTAŞG.T.H.Uzmanı8346
Ersin DİLBERG.T.H.Uzmanı8347
Özgür Akif TEL
Gökmen BATMAZ
Gürsel KÜSEK
Ziraat Yüksek Mühendisi
Ziraat Mühendisi
Ziraat Mühendisi

8347
8342
8380

Mehmet ŞAHİNZiraat Mühendisi8380
Nejla ANTEPSivil Savunma Uzmanı8456

Salim ÖZTÜRK

Uluslar Arası İlişkiler Birim Koordinatörlüğü  

8457

258 8457
Özlem KOÇ TUNABOYLUZiraat Mühendisi
8466
Filiz ERDİLZiraat Mühendisi8466
Savaş PAŞAOĞLUZiraat Mühendisi8440
Pakize DAŞATANTercüman
8456
Nilgün BÖREKÇİZiraat Mühendisi8440
Halil Vefa YANARDAĞZiraat Mühendisi8466
Erhan YÜKSEKKoordinasyon Birim Koordinatörlüğü8372258 8372
Ali YALINKILIÇZiraat Yüksek Mühendisi8372
Esin ALKAN ATEŞZiraat Yüksek Mühendisi8344
Songül PEKUZZiraat Yüksek Mühendisi8345
Eda YAVUZZiraat Mühendisi8345
Berrak MEYDAN Ziraat Yüksek Mühendisi8343
Esma AKTAŞZiraat Mühendisi8344
Cevahir AKKURTGıda Yüksek Mühendisi8343
Vahdettin DOĞANMali İşler ve Bilgi İşlem Birim Koordinatörlüğü8208258 8208
Yeliz ARAÇ COŞKUNZiraat Mühendisi (Bütçe)8280 ​
İsmail AYZiraat Mühendisi (Bütçe)8280
Gamze PEHLİVANOĞLUZiraat Mühendisi (Bütçe)8280
Davut GÜRZiraat Mühendisi (Bütçe)8280
​Emek ÇELİK​Ziraat Mühendisi (Bütçe)​8280
Naci KARADENİZBilgisayar İşletmeni (Satın Alma)8211
Recep DENLİMemur8211
Turan ŞENTÜRK
Vedat YÜKSEK
Vedat ŞAHİNER
Okay KALKAN
Yüksel AVCI
Ergin KOÇ


Taşınır Kayıt Yetkilisi
Şirket Personeli (Şoför)
Şirket Personeli (Şoför)
Şirket Personeli (Şoför)
Şirket Personeli (Şoför)
Şirket Personeli (Şoför)


8215
7073
7073
7073
7073
7073

 
Ali Haydar PAKSOYİdari İşler Birim Koordinatörlüğü  8448258 8448
Ufuk GÜCELİOĞLUMakina Mühendisi8448
Süreyya BİLGENUzman
8466
Sevda AKÇAY (Personel)V.H.K.İ.8216
Birol AKÇAY (Mutemetlik)Teknisyen8219
Kerim AYKAN (Evrak)Tekniker8214
Sibel ERDURMUŞTekniker8216
Mustafa ÖNEŞBilgisayar İşletmeni8213
Özbey UYGUR (Evrak)Teknisyen8214
Tuğçe ÇABUKMemur8214
İhsan KALKAYŞirket Personeli8218
Hakan ÖZTÜRK (Evrak)Şirket Personeli8376
Davut KAYA (Evrak)Şirket Personeli8373
Ayfer KIRKANLI (Evrak)Şirket Personeli8399
Ümit ÖZ (Evrak)Şirket Personeli8373
Aysel BİLGEN (Evrak)Şirket Personeli8218
Şenay ÖNALŞirket Personeli8214
Mehtap MESCİŞirket Personeli8373
Kadriye ŞENERŞirket Personeli8399
Mehmet Tağı OTGÜNŞirket Personeli8215
Ramazan ERCİVANŞirket Personeli8213
Çiğdem ESER (Sekreter-Evrak)Şirket Personeli8316
Rukiye Fatoş KARAPAÇAİşçi8214






GEÇİCİ GÖREVLİ PERSONELLER
Necla ÜRERSOYEv Ekonomisti
İlyas AKDOĞANZiraat Mühendisi
Mustafa KÜKZiraat Mühendisi
M.Yakup KARADOĞUZiraat Mühendisi
Şerife BARUTÇUOĞLUTeknisyen
Fatih SATICIZiraat Mühendisi
Cemal ÇELİKTekniker
Songül ALTINSOYTekniker
Cengiz BUDANZiraat Mühendisi
Suat PARILDARZiraat Mühendisi
TİD PERSONELLERİ
Sonay ÇETİNKAYAZiraat Mühendisi
Mustafa SARIZiraat Mühendisi
Safiye KARAAĞAÇZiraat Mühendisi
Bilge ALAÇAMZiraat Mühendisi
Özgül ALTUNTAŞNükleer Enerji Mühendisi
       
TOHUMCULUK DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI-SOYADI​​ÜNVANI​DAHİLİ NOHARİCİ NO
Mehmet SIĞIRCIDaire Başkanı8406258 8405
Aysel DURSekreter  8405
Dr.Nejdet KAPLAN GTH Uzmanı
Ali SELVİGTH Uzmanı
Necip ÖZGÖKÇEGTH Uzmanı
Müfit ŞİMŞEKTohumculuk Birim Koordinatörlüğü8423258 8423
​Muhammet ERBAYMühendis8431
Sezgin KARADENİZMühendis8425
Zafer BOZOĞLUMühendis8427
Muhammet Ali ARSLANMühendis8431
Levent DOĞRUYOLMühendis8430
Erdinç KALEMemur8409
Gülşen BAYUTMUŞEvrak Görevlisi   (Şirket)8409
Sektörel İlişkiler Birim Koordinatörlüğü
Mehmet ÇAKMAKMühendis8438
Asuman ÖZERMühendis8427
Yasemin KALAMANMühendis8439
Hüseyin İYİDOĞANMühendis8498
Osman BÜYÜKMühendis8421
Dr.Ece GÖKOKMühendis8437
Hüseyin MUTLUMühendis8460
Dr.Aslı ONAYSüs Bitkileri ve Eğitim Birim Koordinatörlüğü8433258 8433
Habibe İNALMühendis8434
ilknur DEDEMühendis8436
Evrim OVACIKLIMühendis8421
Eda Burcu KÜÇÜKHÜSEYİNMühendis8432
​Hakan ÖZDEMİR​Mühendis​8435
Dr. Veyis YURTKULUFidan/Çilek Fidesi ve Destekler Birim Koord.8428258 8428
Hasan ÜNALMühendis8426
Zafer YAŞARMühendis8428
Tuğçe GÜRKANMühendis
8429
Ahmet DÜNDARMühendis8429
Adil KOÇDEMİRMühendis8429



ÇAYIR MERA VE YEM BİTKİLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Tuncay GÜRSOY YÜCEDaire Başkanı8309258 8309
P. Serap ÇAĞANSekreter 
8309
Beyhan ARASSekreter 8309
Ömer ÇELİKGTH Uzmanı8232
Ahmet DALLIGTH uzmanı
Davut ÖZGÜRTahsis Amacı Değişikliği,Mevzuat,Bütçe Kd.8220258 8220
Aydan ŞİMŞEKZiraat Mühendisi8233
Fatma YOLDAŞZiraat Mühendisi8224
Yasemin ÖÇALANZiraat Mühendisi8225
Kürşat Kağan YEŞİLZiraat Mühendisi8228
Serpil GÜMÜŞ ELİUZZiraat Mühendisi8224
Ali ŞAHİNZiraat Y. Mühendisi8222
Gültekin ÖÇALANZiraat Mühendisi8222
Esra ESİNAHarita Y. Mühendisi8226
Özgül CİHANHarita Y. Mühendisi8229
Sinan AYKANZiraat Mühendisi8228
Ebru AKYÜREKZiraat Mühendisi8229
Cevdet SOYAKUzman8217
Süreyya SELEKTekniker8233
Sevin BAŞTUĞTekniker8227
İbrahim BAŞTUĞTekniker8227
Türkay KARACAKoordinasyon ve Eğitim Birim Koordinatörlüğü8237258 8237
Berat TAŞERŞube Müdürü8222
Dr.Gül YILMAZZiraat Mühendisi8223
Merhamet KÜÇÜKAYZiraat Mühendisi8236
Ayten DİŞLİBüro Görevlisi8223
Davut KILAĞUZZiraat Mühendisi8220
Sibel KURUZiraat Mühendisi8232
Nesrin BAYLANZiraat Yüksek Mühendisi8235
Cemile ÖZBilgisayar İşletmeni8217
Erkan TEMEL Büro Görevlisi8217
Mehmet Bülent AKÇAYYem Bitkileri Birim Koordinatörlüğü8238258 8238
Koray ALBAYRAKZiraat Mühendisi8234
İlhan ÇETİNZiraat Mühendisi8231
Selma MACİTZiraat Y. Mühendisi8231
Kağan TANZiraat Y. Mühendisi (Sözleşmeli)8234
Mevlüt ERDOĞANÇayır Mera Birim Koordinatörlüğü8221258 8221
Fevzi KAÇARZiraat Mühendisi8235
Filiz TEKELİZiraat Mühendisi8235
Serdem KAYMAKZiraat Mühendisi8236
Devrim EKİNZiraat Mühendisi8232
Semra CANALPTekniker8232
       
TARLA VE BAHÇE BİTKİLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Ercan TÜRKTEMELDaire Başkanı V.8201258 8201
Tülay DURMUŞSekreter8201
Döndü GÖKCESekreter8210
Orhan KATIBahçe Bitkileri Birim Koordinatörlüğü8282258 8282
Ural YILMAZŞube Müdürü8201
Ayla ÖzcanZiraat Mühendisi8250
Ayşe TÜZÜNZiraat Mühendisi8253
Sermin ŞENTÜRKZiraat Mühendisi8255
Ezgi ÇOBANZiraat Mühendisi8255
Fatma EROĞLUZiraat Mühendisi8247
Fehmi KİRAZZiraat Mühendisi8201
Serpil ERKULGıda Mühendisi8250
Mehmet Nurettin KABADAYIZiraat Mühendisi8252
Metay ÖZERZiraat Mühendisi8253
Nihal BOŞNAKZiraat Mühendisi8248
Fulya HASGÜLSosyolog8254
Burçin BİLGİN DEMİRELZiraat Mühendisi8254
Gülşen ÇAKANZiraat Mühendisi8247
Engin KIRLANGIÇZiraat Mühendisi8241
Uğur VURALZiraat Mühendisi8252
Dr. Mehmet HASDEMİRTarla Bitkileri Birim Koordinatörlüğü8205258 8205
Yüksel KÜÇÜKAYŞube Müdürü8201
Kanber ÜLKERZiraat Mühendisi8239
Dr. Figen GÜNGÖRZiraat Mühendisi8242
Ergin ÇİLALİZiraat Mühendisi8242
Fatma AYHAN Ziraat Mühendis8239
Dilek ALTINKAYNAKZiraat Mühendisi8241
Ezgi YILMAZ ARZTekstil Mühendisi8243
Cengiz KÜÇÜKYAVUZKimya Mühendisi (Sözleşmeli)8240
Yasemin EROĞLUŞirket Personeli8242
Metin KAVAKZiraat Mühendisi8241
Şakir KARAKAYADestekleme Birim Koordinatörlüğü8246258 8246
Ali ULUKÜTÜKZiraat Mühendisi8240
Meryem ATILGANZiraat Mühendisi8244-45
Ayşe ONURZiraat Mühendisi8245-44
Serkan DÖLEKZiraat Mühendisi8244-45
Erol AKÇAYEvrak (Şirket Personeli) 8217
       
​İYİ TARIM UYGULAMALARI VE ORGANİK TARIM DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Sabahat GÜLLÜOĞLUDaire Başkanı8314258 8314
Gülşah POLATSekreter8314
Ahmet YALDIZUzman
Organik Tarım Birimi Koordinatörlüğü8351258 8351
Osman ASLANZiraat Mühendisi8352
Dr.Ali Kemal ÖZTÜRKZiraat Yüksek Mühendisi8354
Fatma MAMAK​​Ziraat Mühendisi8356
Fatma AKYOLZiraat Yüksek Mühendisi8364
Fatma DİNGİL AKKAYAZiraat Mühendisi
8353
Dilek SARIZiraat Yüksek Mühendisi8357
Hasan Yılmaz  DURSUNŞube Müdürü8356
Hülya ERDEMİR YAĞLIZiraat Mühendisi8364
Kadriye YILMAZZiraat Mühendisi8353
Nizamettin ŞAHİNŞube Müdürü8367
Öykü YILDIRIMZiraat Yüksek Mühendisi8365
Gönül UTKANERZiraat Yüksek Mühendisi8353
Mustafa ASLANZiraat Mühendisi8352
Sevinç SAYGILIKoordinasyon ve Destek Hizmetleri Birimi K.8369258 8369
Elif BAYRAKTAR ÖKTEMVeteriner Hekim8367
Nalan  ALTINDAL ÖZTUNAZiraat Mühendisi8365
Nermin OYMANERZiraat Mühendisi8367
Ahmet DALMIŞZiraat Mühendisi8367
Ersin GÖNÇZiraat Mühendisi8366
Songül ÖZTÜRK YÜCELGıda Mühendisi (Geçici Görevli)8366
Meryem DOĞANBüro Görevlisi8371
Fehmi MERTİyi Tarım Uygulamaları Birimi Koord.8360258 8360
Abdullah İREM ERDEMZiraat Mühendisi8362
Dilek UYANIKZiraat Yük. Mühendisi8362
Aylin VELİOĞLUZiraat Yüksek Mühendisi8358
İfakat KARAKAYAZiraat Mühendisi8357
Dilek ÇOBANZiraat Mühendisi8363
Gönül BOZBAY TAŞDEMİRZiraat Mühendisi8362
Tolga ERYILMAZZiraat Mühendisi8363
Mehmet Melih ÖZBAYERŞube Müdürü8377
Birol İMECİZiraat Mühendisi8377
Nuray ÇELEBİZiraat Mühendisi8358
Alper ŞAHİNZiraat Mühendisi8362
Gönül ÜSTÜNMühendis8358
Rukiye KELEŞZiraat Mühendisi8361
       
BİTKİ BESLEME VE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI 
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ  NOHARİCİ NO
Ali Metin KAYCIOĞLUDaire Başkanı8312258 8312
Nilay BASATSekreter8312
Aydın TÜFEKÇİG.T.H.Uzmanı​8380

Hakan Rıfkı KAVRUKTarımsal Mekanizasyon Birim Koord.8329258 8329
Nursel DELİKAYAZiraat Mühendisi8328
Haluk EMİROĞLUZiraat Mühendisi8330
Mehmet TAŞCANZiraat Mühendisi8328
Refi Ratip ÖZLÜZiraat Mühendisi8329
Ali ATALAYMakina Mühendisi8330
Ayhan GÜNERİDestekleme İstatistikleri Birim Koord.8322258 8322
Deniz SAVAŞ SARIZiraat Mühendisi8335
Nesrin ATLAYZiraat Mühendisi8337
Rasim TOPÇUZiraat Mühendisi8340
Ayşe KIZILKOCAZiraat Mühendisi8332
Taner AKSOYZiraat Mühendisi8324
​Mine UÇAR​İstatistikçi​8338
Resul KURTYEMEZMühendis8333
Sevinç KOVA Ziraat Mühendisi8338
Hasret KÖSE ÇETİNMemur8339
Filiz KENDİR DEMİRCİV.H.K.İ.8375
Hatice TAŞİşçi8375
Nilay ÇITAKİşçi8341
Yaşar ORHANBitki Besleme Birim Koordinatörlüğü8323258 8323
Esin MERTOLZiraat Mühendisi8326
Yusuf DELİKAYAZiraat Mühendisi8335
Faruk AKÇAZiraat Mühendisi8333
Dr.Necmi PİLANALIZiraat Mühendisi8336
Hikmet GÜLEÇZiraat Mühendisi8336
Hakan BEŞİRBELLİOĞLUZiraat Mühendisi8327
İsmail ACUNZiraat Mühendisi8334
Bahri GÜNDÜZZiraat Mühendisi8334
Elifgül SELETLİZiraat Mühendisi8325
İrfan İNALZiraat Mühendisi8327
Delel ÖZKARAKimya Mühendisi 8336
Önder GÜLZiraat Mühendisi8324
Tuğba AYYILDIZZiraat Mühendisi8337
Seda SEVİMZiraat Mühendisi8337
Yonca TUĞ YIKILMAZOĞLUZiraat Mühendisi8331
Ali ŞİMŞEKKimya Mühendisi8326
Ayşe  ÇİFTÇİ
Ziraat Mühendisi8325
Pelin KARATAŞ

Ziraat Mühendisi

8331

TARIM HAVZALARI DAİRE BAŞKANLIĞI
ADI VE SOYADIÜNVANIDAHİLİ NOHARİCİ NO
Uğur ERDEMDaire Başkanı8403258 8403
Sultan KURGANSekreter8403
Doç. Dr. Birol AKBAŞGTH Uzmanı 8380
Dr. Yüksel ŞAHİNGTH Uzmanı 8380
Hacı Veli DEVECİGTH Uzmanı 8380
M. Ali YAVAŞGTH Uzmanı 8380
Necmi ÇELİKGTH Uzmanı 8380
Nejdet ÇAYLANKoordinasyon ve İstatistik Birim Koord.8480258 8480
Ayfer TAŞCANZiraat Mühendisi 8467
Safiha KAYAZiraat Mühendisi8464
Mehmet KİBRİTÇİ Ziraat Mühendisi8469
Bircan AKGÜNZiraat Mühendisi 8464
Çiğdem KARADENİZZiraat Mühendisi 8469
Hakan TAŞHANZiraat Mühendisi8467
Ergin TOPRAKTarım Havzaları ve Coğrafi Bilgi Sistemleri K.8417258 8417
Salih AYDINZiraat Mühendisi 8415
Emre YENİAYÇözümleyici8420
Rabia Başak SEVİLŞehir Plancısı8415
Cem CEYHANZiraat Mühendisi8420
Tuğkan TAŞFizik Mühendisi8419
İlkay ÇAĞLAR ŞAHİNZiraat Mühendisi 8416
İlhan ÖZCANHavza Çevre İlişkileri Birim Koordinatörlüğü8499258 8499
İbrahim Halil DUMANŞube Müdürü8411
Erdal SÜNGÜZiraat Mühendisi 8413
Zeliha YILMAZZiraat Mühendisi 8411
Tülay KIZILAYZiraat Mühendisi 8414
Songül GÜNAYZiraat Mühendisi 8414
Yasemin HAMURKARZiraat Mühendisi 8413
Avni KAYAZiraat Mühendisi 8411
Sabiha ASLANÇevre Mühendisi8411
Tuna Nesibe COPPENSZiraat Mühendisi -
Emine BAYRAK Memur (Evrak)8494

''