13.8.2014 / Gösterim Sayısı : 21962

Growtech Euroasia Antalya

Growtech Euroasia Antalya

 

Türk tarım sektörünün önemli buluşma platformlarından biri olan GROWTECH EURASIA; Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı 3-6 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya Expo merkezinde on dördüncü kez düzenlenmektedir.

Growtech Eurasia; Avrupa ve Balkan ülkelerinden Ortadoğu'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Asya Cumhuriyetleri'ne kadar geniş bir coğrafyada etkin tarımsal bir ihtisas fuarı olarak 2001 yılından bu yana çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Her yıl uluslararası arenada daha çok ses getiren ve istikrarlı bir şekilde büyüyen Growtech Eurasia Fuarı'nda; "Tarım Makinaları ve Hayvancılık" özel bölümü bulunacaktır. Sera, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Fidancılık, Peyzaj ve Organik tarımla ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetleri takip etmek mümkün olacaktır.

Söz konusu fuar 40.000 m2'lik alanda düzenlenecek olup, 30 ülkeden 650'nin üzerinde ulusal ve uluslararası firma ve 70.000 in üzerinde ziyaretçinin katılım sağlaması beklenmektedir.


Growtech Euroasia fuarının resmi sitesine erişim için tıklayınız...​


''