Personel Listesi

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Osman GÜZELGÖZ 0 312 344 73 57 - 58 Başkan Başkan
Murat UYAR Daire Başkanı V. İdari İşler ve Koordinasyon Dairesi Başkanı V.
Sürur KIR 0 312 315 10 75 Daire Başkanı Yayın ve Tanıtım Hizmetleri Daire Başkanı
Ali ŞAHİN Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma Uzmanı
Mehmet BİLİR Tarım Uzmanı GTH Uzmanı

Çiftçi Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Haluk BALİÇ Mühendis Grup Sorumlusu
Ergül ÇOLAK Mühendis Mühendis
Fatih ÖZÖĞRETMEN Mühendis Mühendis
Fazilet AKSAKAL Mühendis Mühendis
Hatice KAPLAN Mühendis Mühendis
Mehmet Emin KARAHAN Mühendis Mühendis
Mehmet Muhittin TEKEŞ Mühendis Mühendis
Mustafa Yavuz ÇELİK Mühendis Mühendis
Muzaffer COŞKUN Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Nesimi ERARSLAN Mühendis Mühendis
Yusuf ÇAKICI Mühendis Mühendis

Eğitim Yönetimi Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Mehmet Soner TANIŞIK Mühendis Grup Sorumlusu
Çiğdem ARALIOĞLU Mühendis Mühendis
Demet KARABEL Teknisyen Teknisyen
Ender KARADEMİR Mühendis Mühendis
Hüsna DENİZ Daimi İşçi Daimi İşçi
Kılıç Kemal KİLİÇ Mühendis Mühendis
Mehtap CEYLAN Mühendis Mühendis
Özlem BEKTAŞ Mühendis Mühendis
Sabri ÇOBAN Mühendis Mühendis
Serpil SÖNMEZ Mühendis Mühendis
Üstün CİNPOLAT Mühendis Mühendis

İzleme ve Değerlendirme Koordinasyon Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Koray ÇAM Kameraman Grup Sorumlusu
Mehmet İlhan BİLGİN Şef Şef
Bedriye ESKİCİ Tekniker Tekniker
Betül ÇELİK Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Bilgi TAŞKESENLİGİL Mühendis Mühendis
Burak DEMİR Mühendis Mühendis
Derya DEMİR Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Emel DÜNDAR Mühendis Mühendis
Ferhat POLAT Mühendis Mühendis
Figen TOPAL Mühendis Mühendis
Hürriyet BÜLBÜL Veteriner Hekim Veteriner Hekim
İlknur YALVAÇ Mühendis Mühendis
Levent GÜRÜNLÜ Tekniker Tekniker
Makbule Özlem ÖZALP Geçici İşçi Büro-Evrak
Mehmet ŞELLİ Mühendis Mühendis
Mehmet Erol ÖZARSLAN Mühendis Mühendis
Naki ÇETİN Mühendis Mühendis
Nilgün GÜMÜŞAY Mühendis Mühendis
Özge KARATAŞ SOYDAN Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Selda EKEN KARATAŞ Mühendis Mühendis
Tuba AKÇAN ŞELLİ Uzman Uzman
Zafer ÇAVUŞ Mühendis Mühendis

Kırsalda Kadın ve Aile Hizmetleri Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Nimet KALELİ Ev Ekonomisti Grup Sorumlusu
Aslı ÇAVUŞ Mühendis Mühendis
Ayşe BAYRAM Sosyolog Sosyolog
Bakiye KILIÇ ONUK Ev Ekonomisti Ev Ekonomisti
Demet DEMİR Mühendis Mühendis
Gamze YURTSEVEN Mühendis Mühendis
Gizem Sıla SARIAL KUBİLAY Mühendis Mühendis
Özlem HAKYEMEZ Mühendis Mühendis
Serap DOĞAN Tekniker Tekniker
Şerife TUNA Ev Ekonomisti Ev Ekonomisti

Tarımsal Danışmanlık Hizmetleri Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat TOY 414 Mühendis Grup Sorumlusu
Aslıhan DERMAN KAYA 425 Mühendis Mühendis
Elif Figen KAYMAK 456 Mühendis Mühendis
Fehim RODOPLU 471 Mühendis Mühendis
Güler ŞANLI 456 Mühendis Mühendis
Hilal KÖMÜRCÜ - Mühendis Mühendis
Mahmut GÖKTAŞ 449 Mühendis Mühendis
Mehmet YAMÇİCİ 452 Mühendis Mühendis
Nizamettin ÖZIŞIK 455 Mühendis Mühendis
Nurettin AÇIKGÖZ 478 Tekniker Tekniker
Serkan KARABAĞLI 423 Mühendis Mühendis
Sezer KAYALI 474 Ekonomist Ekonomist
Şeref ÇAKIR 416 Mühendis Mühendis
Şükran YAĞAN 459 Mühendis Mühendis
Vehbi KAHRAMAN 455 Tekniker Tekniker

İç Kontrol ve Koordinasyon Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aysel ASIL Şube Müdürü Grub Sorumlusu
Asiye Şahin Mühendis Mühendis
Ekrem Uzman Şube Müdürü Bimer Sorumlusu
Gülsen ÖZBEY Mühendis Mühendis
Güzide Ebru ALTUNCU Mühendis Mühendis
Kemal Yasin ZABUN Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Nazime DEMİR Mühendis Mühendis
Sevda TERCAN Mühendis Mühendis

İdari ve Sosyal İşler Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erbay GÖÇMEN Mühendis Grup Sorumlusu
Abdullah AKÇAKOCA Memur Memur
Ahmet AYDEMİR Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Ahmet YILMAZ Ambar Memuru Evrak Kayıt
Ahmet Ülkümen Seyhan Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Ali BEKER Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Aynur SARIKULAK Mühendis Mühendis
Bahar YAZICI Teknisyen Kreş Sorumlusu
Bülent SAĞDIÇ Daimi İşçi Şoför
Bülent SOLAKOĞLU Bahçıvan Şoför
Dilek SELÇUK Memur Sekreter
Ece ASLANBAŞ GÜLENCİ Memur Sekreter
Emel KARAGÜMÜŞ Daimi İşçi Büro ve Evrak - EBYS Sorumlusu
Emre ÖZDEMİR Matbaacı Sekreter
Emre YILMAZ Daimi İşçi Büro ve Evrak
Erol DOLANBAY Daimi İşçi Şoför
Fatih AKYEL Daimi İşçi Şoför
Ferhat ÖZBAŞ Mühendis Mühendis
Hakan SERBES Tekniker Tekniker
Hamdi BAYSAL Daimi İşçi Santral Görevlisi
Hıdır AYDIN Daimi İşçi Aşçı
İsmail ERİŞMİŞ Daimi İşçi Büro ve Evrak
Kemal ÜNLÜ Mühendis Mühendis
Kübra AKIN Memur Başkanlık Makamı
Mehmet AKTAŞ Bilgisayar İşletmeni Telefon Hat İşlemleri
Mesut ALTAY Daimi İşçi Şoför
Mine KARTAL Teknisyen Kreş Öğretmeni
Murat AKBUDAK Tekniker Lojman-Servis İşlemleri
Murat ÖZCAN Daimi İşçi Şoför
Ömer Faruk ÇAPAR Mühendis Mühendis
Önder ÖKSÜZ Teknisyen Kreş Muhasebesi
Özgür AZMAZ Matbaacı -
Özgür EKEN Memur İç Evrak Dağıtım
Savaş USLU Daimi İşçi Şoför
Serdar BİNGÖL Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Serhat TEKİN Daimi İşçi Şoförler Birim Amiri
Şahin DUMLU Daimi İşçi Sekreter - Şoför
Şerzan BÜLBÜL Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)
Tuğba YILDIRIM Kontrol Memuru Sekreter
Uğur DEMİREL Tekniker -
Yüksel AYAN Daimi İşçi Şoför
Zafer CELEP Daimi İşçi Nöbetçi Memur (Koruma Güvenlik Görevlisi)

İnsan Kaynakları Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Rifat TİRYAKİ Tekniker Grup Sorumlusu
Pembe BARAN Şef İşçi Maaş Puantajları
Cevriye BİLGİ Matbaacı Özlük İşlemleri
Firdevs SEVİL Programcı İnsan Kaynakları Memuru
Hasan ÇETİNKAYA Tekniker İnsan Kaynakları Memuru
Hatice ARIKAN Daimi İşçi İzin İşlemleri Memuru
Hatice ÖZALP Uzman Görevlendirme - İzin (TİMER)
Hülya YALÇIN Ekonomist Harcırah Memuru
Metin PAKELGİL Daimi İşçi Personel Dosya - Arşiv
Murat AYVAZ Mühendis -
Necip ERDEM Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mutemet
Ömer AYAZ Memur İç ve Dış Görev Yollukları
Selahattin DAL Mühendis Mühendis
Ülkü BİLGİÇ Daimi İşçi Özlük İşleri

Mali İşler ve Bütçe Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Salih OKUŞ 135 / 130 - 343 92 36 Mühendis Grup Sorumlusu Vekili
Abdülkadir GÜNEY 118 Matbaacı Taşınır Kayıt Yetkilisi
Arzu ÖCALAN 135 - 343 92 36 Mühendis Performans Programı
Bekir KAMIŞ 185 Tekniker Satın Alma Görevlisi
Cangir KOÇAK 185 Memur Satın Alma Görevlisi
Enver Burhan YILDIZ - Şube Müdürü -
Eylem DAĞARSLAN - Veteriner Hekim Bütçe Koordinasyon
Hakan ÖZTÜRK Tekniker Satın Alma Görevlisi
Hüseyin YILMAZ Bilgisayar İşletmeni Bİrim Arşiv Sorumlusu - Satın Alma Görevlisi
Kubilay BOZKURT Memur -
Nezahat İPEK GÜLEÇ Mühendis Bütçe Koordinasyon
Safinaz BOZDOĞAN Mühendis Bütçe Koordinasyon
Sevil ÇOLAK DAL Mühendis Mühendis
Sevilay ÖZDAĞ Daimi İşçi Taşınır Kayıt Yetkilisi

Baskı ve Dağıtım Çalışma Grubu (I Nolu Matbaa)

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Muhsin KARADAŞ 200 Matbaacı Grup Sorumlusu
Orhan GÜNEY 127 Daimi İşçi I No.lu Matbaa Şefi
Ahmet KİBAROĞLU 128 Matbaacı Mücellit
Bülent ŞAHİNER 310 Daimi İşçi Büro Görevlisi
Ecevit POLAT 313 Tekniker Abone ve Dağıtım Görevlisi
Emre AYDEMİR 300 - 301 Matbaacı Sekreter
Faruk ALPTEKİN 128 Daimi İşçi Kalıpçı
İsmail ARSLAN 128 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Murat TOKAT 128 Matbaacı Mücellit
Mustafa ODABAŞ 109 Bilgisayar İşletmeni Bilgisayar İşletmeni
Sadullah GEDİK 129 Daimi İşçi Montajcı
Tuncay GÜNAYDIN 128 Matbaacı Mücellit
Yahya KAPLAN 311 Matbaacı Büro Görevlisi
Yılmaz EKİNCİ 129 Matbaacı Mücellit

Baskı ve Dağıtım Çalışma Grubu (II Nolu Matbaa)

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ahmet ÇİDAM 2368 - 286 80 41 Matbaacı II No.lu Matbaa Şefi
Ahmet ŞAHİN 2365 Daimi İşçi Kırımcı
Ali İbrahim ERGİN 2366 Matbaacı Mücellit
Birol GINIK 2366 Matbaacı Mücellit
Efgan KILIÇ 2371 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Halil YAMAN 2372 Daimi İşçi Ambalajcı
Halis TAKER 2366 Matbaacı Mücellit
Hüseyin VARNALI 2366 Matbaacı Mücellit
Mehmet SESLİ 2372 Daimi İşçi Bıçakçı
Necmettin AYDIN 2372 Daimi İşçi Kapakçı
Nihat AY 2372 Daimi İşçi Matbaacı
Rıza Orhan KAYA 2367 Daimi İşçi Şoför
Sait ÇOŞGUN 2372 Daimi İşçi Ambalajcı
Salih NUGAY 2367 Matbaacı Mücellit
Sefer YILMAZ 2365 Daimi İşçi Kırımcı
Şafak ŞENOL 2371 Daimi İşçi Ofset Operatörü
Tarık KARADAŞ 2367 Matbaacı Mücellit

Baskı ve Dağıtım Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aziz ERDOĞAN - Matbaacı -
Hikmet USLU - Matbaacı -
Tuncay ÖZDEVECİ - Tekniker Tekniker
Üzeyir KURSANLIOĞLU - Teknisyen -

Haber ve Basılı Yayınlar Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Sema ÖZAY 270 Tekniker Grup Sorumlusu
Ayşe Gül ULUCAN ŞAHİN 267 Fotoğrafçı Muhabir
Ayşegül SİVRİKAYA 343 Redaktör Muhabir - Redaktör
Berrin İÇMELİ KORUCU 264 Dekoratör Grafiker
Bircan ACAR 266 Uzman Muhabir
Canan YALÇİN SEVER 274 Tekniker Muhabir - Editör
Ercan AKSOY 268 Uzman Muhabir
Fatih COŞKUN 111 Fotoğrafçı Fotoğrafçı - Web Admin
Hilal DOĞAN 239 Uzman Yapımcı - Muhabir
Hülya OMRAK 272 Tekniker Muhabir
Hüsamettin KURT - Tekniker Editör
Mehmet OĞUZ - Uzman -
Müge ÇEVİK 275 Uzman Muhabir
Neslihan AKTAŞ 269 Tekniker Muhabir
Osman YAZICI 262 Uzman Editör
Satı SEZDİRMEZ 342 Uzman Editör
Şükrü AYGÜN 333 Grafiker Muhabir - Web Admin

Kütüphane ve Arşiv Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Mustafa PAMUK 119 / 219 - 327 60 32 Şube Müdürü Grup Sorumlusu
Ayhan AŞIK 170 Şube Müdürü Şube Müdürü
Ayşe AÇAR 121 Mühendis Kütüphane Görevlisi
Çağrı OVAYURT 305 Mühendis Mühendis
Filiz ARAS 120 Grafiker Grafiker
Hakan ADIYAMAN 312 Daimi İşçi Büro Görevlisi
Kamil KENDİR 120 Kameraman Görüntülü Arşiv Görevlisi
Mehmet Cihangir ŞAHİNKOÇ 217 Tekniker Tekniker
Merve YEŞİL 121 Tekniker Kütüphane Görevlisi
Sevda BULUT 121 Daimi İşçi Daimi İşçi
Tuğba TEKBAŞ - Tekniker -
Vahide TÜRKASLAN 121 Matbaacı -
Yakup ERGÜL 166 Matbaacı Büro Görevlisi
Yasemin ÇEVİK 306 Mühendis AGRİS Görevlisi

Medya ve İçerik Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Halil VAROL 318 - 344 88 52 Uzman Grup Sorumlusu
Aydan AKTAN 331 Mühendis Şef (G.)
Aynur YILDIZ AYDINLI 260 Uzman Spiker
Ayşe SEZER 323 Uzman Yönetmen
Bekir KOCA - Uzman -
Emine Esra AĞAOĞLU - Uzman Senarist
Ercüment Arda UZUN 354 Mühendis Mühendis
Esra BİLGİÇ TÜRK - Uzman -
Ferdane KOÇAK KÖŞÜŞ 259 Tekniker Yönetmen
Gönül ÜNAL 317 Uzman Senarist
Kadriye İLERİSOY 322 Uzman Yönetmen
Nigar POLAT GÜNDOĞAN 258 Uzman Spiker
Özlem BARUT 321 Uzman Yönetmen
Rahime Alev ÇAMUR 326 Tekniker Tekniker
Semiha BATMAZ SALCI 327 Spiker Yönetmen
Tarkan BİÇER 332 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Tuğrul KABACIOĞLU 314 Uzman Senarist
Ülfü DEMİRAĞ 225 Uzman Yönetmen
Yeliz YILMAZ 261 Uzman Spiker

Tanıtım Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat ŞEKER 280 Mühendis Grup Sorumlusu
Ayşegül ADIYAMAN 300 - 301 Mütercim Mütercim
Cihan COŞKUN 298 Mühendis Mühendis
Efrahim Tuncay KESKİN 308 Veteriner Hekim Koordinasyon
Emine Nazan ERYİĞİT 296 Mühendis Mühendis
Feride DAL 285 Dekoratör Dekoratör
Fiğan YALÇIN 288 Uzman Yönetmen
Funda ÖZGÜN BİÇER 292 Uzman Yönetmen
Hatice KESKİN 297 Mühendis Koordinasyon
Meryem ÖRÜNÇ - Daimi İşçi Daimi İşçi
Mustafa ORHAN 222 Teknisyen Etkinlik Görevlisi
Nazan OKKUŞÇU - Tekniker -
Nejla KUZU 284 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Büro Görevlisi
Serhan KAYMAK 287 Uzman Stüdyo Yönetmeni
Soner İMAMOĞLU 305 Mühendis Mühendis
Şule KÖKEY 294 Mühendis Tanıtım - Koordinasyon
Türkşan KARATEKİN 293 Uzman Editör
Yasemin ŞAHİN 282 Teknisyen Büro Görevlisi
Yelda YENAL ŞAHİN 289 Uzman Uzman
Yusuf GÜNGÖR 304 Mühendis Mühendis

Tasarım ve Teknik Çalışma Grubu

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Fatih UÇAR 240 Uzman Grup Sorumlusu
Ali METİN - Şube Müdürü -
Adalet TUNCEL 247 Tekniker Kurgucu
Altay TÜRÜNG 241 Tekniker Kameraman
Ayşe Gamze COŞKUN 249 Memur Kurgucu
Aytek BASİ 237 Memur Kameraman
Caner TOPGÜMÜŞ 241 Tekniker Tekniker
Ebru IŞIK 336 Uzman Grafiker
Ekrem ALACAPUNAR 224 Memur Kameraman
Fatih AKREN 211 Tekniker Teknik Yönetmen
Fatih Sıtkı YONAR 240 Uzman Grafik - Animasyon
Filiz ERYILMAZ 347 Grafiker Grafiker
Furkan UĞUR 208 Mühendis Programcı
Güneş AKIN - Uzman -
Hasan Ejder TAZEOĞLU 237 Kameraman Kameraman
Havva AKCAN 335 Grafiker Grafiker
Haydar ÇİÇEKÇİ 207 Programcı Programcı
İbrahim BAĞCI 210 Fotoğrafçı Fotoğrafçı
İlker ANİL 203 Uzman Kurgucu
İsmail ŞAHİN 214 Uzman Teknik Yönetmen
Lütfiye POLAT 252 Uzman Kurgucu
Mahmut AYDOĞAN - Grafiker -
Mehmet ATALAY - Kameraman Grafiker
Mehmet OSMANLI 206 Uzman Animasyon
Merve ŞAHİN 345 Teknisyen Grafiker
Mesut YURTÖREN 213 Ekonomist Teknik Yönetmen
Mustafa COŞKUN 237 Kameraman Kameraman
Nadir EVİRGEN 205 Tekniker Kurgucu
Nuray KİNSİZ 340 Grafiker Grafiker
Oğuz OĞHAN 243 Memur Kameraman
Özlem ÜNAL SAVAŞ 334 Grafiker Grafiker
Sadık ATMACA 248 Tekniker Kurgucu
Sevcan BOSTANCI 251 Uzman Kurgucu
Şengül AKGÜN 337 Daimi İşçi Grafiker
Tolga URUN 243 Tekniker Kameraman
Turabi KORKMAZ 237 Teknisyen Kameraman
Tülay YONAR 252 Matbaacı Grafiker
Ümit YILDIRIM 241 Kameraman Kameraman
Volkan TAŞAN 212 Teknisyen Teknik Yönetmen

Tarımsal İletişim Merkezi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Yusuf ERDOĞDU - Şube Müdürü Şube Müdürü
İrfan SAKA - Tekniker TİMER
Mehmet Salih DÜNDAR - Mühendis TİMER
''