27.7.2017 / Gösterim Sayısı : 7570

Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar Merkezinde 06-08 Temmuz 2017 Tarihleri Arasında Yapıldı.

#VIV TÜRKİYE 2017 TAVUKÇULUK VE TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarının sekizincisi, İstanbul Fuar merkezinde 06-08 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapıldı.

VIV Türkiye 2017 8. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar merkezinde 06-08 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapıldı. Yerli ve yabancı 85 farklı ülke vatandaşı 10 binden fazla kişinin ziyaret ettiği fuarda, kanatlı sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı çok sayıda firma, en yeni ürün ve hizmetlerini sergiledi.

Besleme ve Sulama Sistemleri, Yem,  Yem Hammaddeleri ve katkı Ürünleri, Yem Makinaları, Hayvan Sağlığı,  Hijyen,  Temizlik ve Sanitasyon Sistemleri, Kesim ve İşleme Makinaları, Tavukçuluk ve Beyaz Et Üretimi Endüstrisi ve Tüm Teknik Gereçler, Yumurta Toplama Sistemleri, Veteriner Gereçleri, İlaçlar, Aşılar, Geliştirici ve Biyolojik Ürünler, Paketleme ve Lojistik Sistemleri, Çiftlik Kurma ve Anahtar Teslimi Proje Sistemleri, Dernekler,  Odalar ve Kooperatifler, Genetik ve Kayıt Cihazları, İklimlendirme Sistemleri, Yalıtım Sistemleri, Kimyasal Maddeler, Tartım Sistemleri gibi bir çok ürün fuarda sergilendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğünü temsilen bir açılış konuşması yapan Hayvancılık Genel Müdürlüğü Kanatlılar ve Küçükevciller Daire Başkanı Hakan Öztürk, ülkemiz kanatlı sektörünün geçmişten günümüze geçirdiği süreç, Dünyadaki seçkin konumu ve sağlanan Devlet destekleri ile Bakanlığın hedefleri hakkında bilgiler verdi. Bilimsel Tavukçuluk Derneği Türkiye Şubesi Başkanı Prof. Dr. Rüveyde Akbay, Veteriner Tavukçuluk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akan, Yumbir Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Konya, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Songül'ün de katılım sağladığı açılışın ardından fuar alanında stand ziyaretleri yapıldı. 


''