T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Genel Müdürümüz Sayın Dr. Nevzat BİRİŞİK, Enstitü inceleme ziyaretleri kapsamında 17 Kasım 2017 tarihinde Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Yayın Tarihi : 21.11.2017

Genel Müdürümüz Dr. Nevzat BİRİŞİK, Enstitü Toplantı Salonunda hazır bulunan idareci ve araştırmacı personele hitap ederek, Türkiye'de tarım ve tarımsal Ar-Ge'nin mevcut durumu hakkında değerlendirmelerde bulunmuş ve enstitünün yürütmüş olduğu Ar-Ge çalışmalarından beklentilerini dile getirmiş ve geleceğe yönelik projeksiyonda bulunmuştur.

Enstitü Müdürü Yavuz AĞI’dan Enstitü hakkında brifing alan Genel Müdürümüz,  enstitüde görevli teknik personelle tanışarak, çalışma konuları, yürüttüğü projeleri ile ilgili bilgiler almış ve kendilerinden beklentileri konusunda değerlendirmelerde bulunmuştur. Araştırmacı personeller de Genel Müdürlüğümüzden beklentilerini dile getirmişlerdir.

Toplantının ardından enstitünün hizmet binası, laboratuvarlar ve diğer altyapılarında incelemeler yapan Genel Müdürümüz sorumlu personellerden bilgi alarak ziyaretini tamamlamıştır.